1. samochodem

 

a) Jeżeli jadą Państwo od strony Placu Legionów

wskazówki:
Jedziemy ulicą Grabiszyńską. Mijamy skrzyżowanie z ulicą Zaporoską. Mijamy wiadukt kolejowy i zaraz za wiaduktem skręcamy w ulicę Pereca. Ulicą Pereca jedziemy ok. 300 metrów i dojeżdzamy do Placu Pereca. Na małym rondzie skręcamy w prawo i po 30 metrach są Państwo na miejscu.

 

b) Jeżeli jadą Państwo od strony ul. Grabiszyńskiej skrzyżowanie z Klecińską (FAT)

wskazówki:
Jedziemy ul. Grabiszyńską. Mijamy Centrum Historii Zajezdnia. Jedziemy dalej prosto. Dojeżdzamy do skrzyżowania z ulicą Stalową. Jedziemy dalej prosto. Za ok. 100 metrów od skrzyżowania ze Stalową skręcamy w prawo w ulicę Żelazną. Ulicą Żelazną jedziemy 50 metrów i dojeżdzamy do Placu Pereca, na którym sręcamy w lewo. Po ok. 30 metrach są Państwo na miejsu.

 

c) Jeżeli jadą Państwo od strony ul. Powstańców Śląskich/Karkonoska.

wskazówki:
Jedziemy ulicą Powstańców aż do wysokości SkyTower. Tuż za SkyTowerem skręcamy w ulicę Szczęśliwą. Mijamy skrzyżowanie z ulicą Zielińskiego i dojeżdzamy do Ronda Żołnierzy Wyklętych. Na rondzie skręcamy w prawo w ulicę Zaporoską. Przejeżdzamy 50 metrów i skręcamy w ulicę Lwowską. Ulicę Lwowską przejeżdzamy w całości. Przy cukierni Spychała skręcamy w lewo w ulicę Pereca, którą jedziemy ok. 100 metrów. Dojeżdzamy do Placu Pereca, na którym skręcamy w prawo i po 30 metrach są Państwo na miejscu.

 

d) jeżeli jadą Państwo od ulicy Hallera
wskazówki:
Jedziemy ulicą Hallera do wysokości Centrum Handlowego BOREK. Przy centrum skręcamy w ulicę Mielecką. Ulicą Mielecką jedziemy ok. 200 metrów po czym dojezdzamy do skrzyżowania z ulicą Kruczą. Jedziemy dalej prosto ulicą Stalową i na wysokości ogródków działkowych skręcamy w prawo w ulicę Pereca. Ulicą Pereca jedziemy prosto 200 metrów. Dojeżdzamy do skrzyżowania z ulicą Grochową. Przejezdzamy i jedziemy dalej prosto. Po około 300 metrach jesteśmy na Placu Pereca. Widząc Bank PEKAO skręcamy w lewo i po 30 metrach są Państwo na miejscu.

 

 

Funkcja dostępna tylko dla zalogowanych.